O Nas

O nas

Streszczoteka powstała z miłości do literatury. Jest to miejsce w którym umieściliśmy wszystko to, co do tej pory zajmowało sporą część półek, regałów i kartonów. Specjalnie dla niej, oswoiliśmy wrogie dla humanisty rejony Internetu, poznaliśmy nowe słowa i opanowaliśmy wszystko co związane jest z e-sprzedażą.

Jesteśmy czynnymi nauczycielami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pasjonatami literatury, edytorami i współczesnymi skrybami.

 

Dla kogo powstała Streszczoteka?

Nasza strona jest miejscem, w którym uczniowie, studenci i nauczyciele znajdą potrzebne materiały. Często w naszej karierze zawodowej spotykaliśmy się z powszechnym w dzisiejszych czasach problemem braku czasu. Nasi uczniowie, studenci i koledzy z pracy narzekali na czasochłonny proces tworzenia notatek, scenariuszy i skryptów. Postanowiliśmy więc zrobić to za Was i dla Was.

 

Co znajduje się na naszych półkach sklepowych?

Nasz sklep wypełniony jest streszczeniami, opracowaniami lektur, artykułami, scenariuszami lekcji i wszystkim co związane jest z literaturą. Każdego dnia poszerzamy jego zawartość o nowe pliki. Czytamy, kreujemy i streszczamy wszystko to, co może się przydać w nauce i pracy.

 

Co zrobić gdy potrzebny plik nie znajduje się na stronie?

Cały czas poszerzamy nasz asortyment. Jeśli potrzebny tekst, streszczenie lub scenariusz jeszcze nie pojawił się na stronie, wystarczy do nas napisać: sklep@streszczoteka.pl, w ciągu kilku godzin udzielimy zwrotnej informacji i poinformujemy kiedy można spodziewać się dostawy.

 

Pisanie na życzenie

Istotną częścią naszej pracy jest również tworzenie tekstów. Piszemy zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm. Jeśli potrzebujesz wypracowania, eseju, notatki, opisu produktu lub każdego innego tekstu literackiego bądź użytkowego, czekamy na wiadomość zawierającą szczegóły zamówienia, przygotujemy indywidualną wycenę oraz poinformujemy o terminie realizacji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl